Nowe półrocze rozpoczęte

Nowe półrocze rozpoczęte

Nowe półrocze rozpoczęte. Nasza sekcja transportowa ma nową pracownicę.

Ma na imię Gretą i jest albinoską. Jest to jej pierwsza praca w życiu mimo iż ma 26 lat. Jak można trzeba pomagać!

Pozdrowienia z gorącej Buhemby

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *